virüs koruma bariyer hakkımızda

Pleksiye dair tüm ihtiyaçlarınızda çözüm ortağınızız, araştırmayı, kendimizi geliştirmeyi seviyoruz, yenilikçiyiz, farklıyız ve fark yaratmak bizim için çok önemlidir.

Pleksi Marketinin başlıca hedefi müşterilerine güvenilir ve sağlam bir üretici, gerektiğinde çözüm ortağı olarak projelerinde maksimum güven ve kalite çerçevesinde üretim yapmaktır. Ağırlıklı olarak pleksi stand, broşürlük, dekoratif objeler üretimi yapan Pleksi Marketi display ürünler, yönlendirme sistemleri fason kesim hizmetleri ve tabela uygulamalarıda yapmaktadır.

2005 yılında tabela üretim malzemeleri ve cephe kaplama malzemeleri satışı ile sektöre ilk adımını atan Taç Birlik 2013 yılında 2013-16652-Hizmet marka numarası ile Pleksi Marketi marka tescilini gerçekleştirerek Pleksi Marketi temellerini atılmıştır.

Gelişen teknolojiye ayak uydurarak makine parkurunu sürekli yenileyen ve geliştiren Pleksi Marketi, son sistem lazer ve cnc makineleriyle ilerlemesine doğru ve güvenilir adımlarla devam etmektedir. 2012 yılından bu yana da Maltepede 800 m2 lik üretim alanında işinde uzman personeli ile birlikte çalışmalarını gerçekleştirmektedir.
Siz değerli müşteri ve çözüm ortaklarımızın memnuniyeti firmamızın en önemli kalıcı değeridir.

Sözümüze başlarken Pleksi Marketi olarak yenilikçi ve farklı olduğumuz belirtmiştik çünkü ;
“İşimizi gerçekten severek yapıyoruz.”
Belki de başarımızın tek ve yegane sebebi de bu. Çünkü biliyoruz ki; ancak bir işi sevdiğiniz zaman o alanda kendinizi daha da geliştirmek ve daha başarılı olmak için çalışırsınız. Pleksi Marketi ekibine dahil olan herkes de işini severek yapıyor ve kendi alanlarında gelişebilmek için çaba harcıyor.

“İşimizde daha iyi olmak için sürekli araştırıyoruz.”
Belki hiç bir reklamcı yada reklam ajansının yapmadığı kadar çok tasarım, pleksi , cnc teknolojileri ve reklamcılık gibi konularda sürekli olarak araştırmalar yapıyoruz. Bu alanlarda yeni olan ne varsa takip etmeye ve bunları müşterilerimiz için kullanılabilir materyaller olacakları şekilde uyarlamaya çalışıyoruz.

“Yüzümüzü her zaman dışarıya çeviriyoruz.”
Diğer reklam ajanslarından ve pleksi ürün üretimi yapan firmalardan farklı olarak kendimize örnek aldığımız hemen hemen tüm tasarımcılar ve üreticiler yurtdışındaki önemli projelere imza atmış kişiler yada ekipler. Bu kişilere ulaşarak sürekli olarak dışarıda işimizin nasıl yapıldığını daha iyi anlamaya çalışıyoruz.

“Bahane değil çözüm üretiyoruz.”
Yapmaya çalıştığımız işin tahmin edilenin üzerinde zor bir iş olduğunu çok iyi biliyoruz. Birçok farklı firmanın önemli projelerini aynı anda yürütürken, çeşitli birçok sorunla karşılaşıyoruz. Ancak bu sorunların neden çözülemeyeceğine dair bahaneler aramaktansa, bu sorunların nasıl çözüleceği üzerine yoğunlaşıyoruz. Bu yüzden de, bu projeleri yürütürken “bahaneler” değil “çözümler” üretiyoruz.

“Disiplinli ve programlı çalışıyoruz.”
Hizmet verdiğiniz sektör her ne olursa olsun, çalışma şartlarınız ne şekilde düzenlenirse düzenlensin; eğer o alanda başarılı olmak istiyorsanız mutlaka belli programlar çerçevesinde disiplinli bir şekilde çalışılması gerektiğine inanıyoruz. Üzerinde çalıştığımız her proje için iş akışını düzenliyor ve proje ekibine dahil tüm çalışanlarımızın bu sürece sadık kalmasına özen gösteriyoruz.

Elbette Pleksi Marketi ‘ni farklı kılan tüm özellikler bunlar değil. Bizi daha yakından tanıdığınızda neden “farklı” olduğumuzu çok daha iyi anlayabilirsiniz.

Zamanınız olduğunda tanışmak için sizi ofisimize bekliyoruz…